|

Lisans öğrencilerine yönelik fırsatlar

Dell’deki geleceğinizi keşfedin

Kariyerinizi düşünmeye başlamak için asla erken değildir. Daima, bugün ve gelecekte işlerimizi ileriye taşımak için bize yol gösterebilecek yeni nesil büyük düşünürleri arıyoruz. Birlikte, müşterilerimiz için yenilikçi ürün ve servisler oluşturma tutkusuyla esaslı bir küresel şirket olarak gelişebiliriz.

Öğrencilere işbirliğine dayalı global bir ortamda çalışma, en üst düzey liderlerimizle etkileşim kurma, ilişkileri güçlendirme, profesyonel bir ağ oluşturma ve gerçek dünyada iş hayatında yaşanan durumları ele alma fırsatı sağlanan çok çeşitli lisans stajlarımızı ve programlarımızı inceleyin. 

Dell ayrıca, yıl boyunca dört, altı veya sekiz ay süreyle okurken çalışma pozisyonları da sunar. Bunlara hak kazanmak için, onaylı bir yüksekokul veya üniversitede resmi bir okurken çalışma programına kayıtlı, yüksek lisans veya lisans öğrencisi olmalısınız. Bizimle birlikte geçirdiğiniz sürede aldığınız görevler için akademik kredi kazanırsınız. Bu fırsatlar ABD, Çin ve İrlanda'da şu gibi rollerde sağlanıyor: Mühendislik, güvenlik, global servisler, finans, pazarlama ve daha fazlası!

Kariyerinize-yeni-mi-başlıyorsunuz
Connect with Dell Careers on YouTubeDell Kariyer ile
bağlantı kurun (İngilizce)

Dell Careers Facebook Dell Careers Twitter Life at Dell Instagram Dell Careers on YouTube Dell Careers LinkedIn
Dell Kariyer ile Facebook'ta Bağlantı KurunDell Kariyer ile Twitter'da Bağlantı KurunDell Kariyer ile LinkedIn'de Bağlantı KurunDell Kariyer ile YouTube'da Bağlantı KurunConnect to Dell on LinkedInConnect with Dell CareersConnect with Dell Careers

Hızlı Başlangıç Mezun Geliştirme ProgramıHızlı Başlangıç Geliştirme Programı

Dell'in genç profesyonellere yol göstermeye ve onları geliştirmeye yönelik güçlü kararlılığı kapsamında, yeni mezunların Dell kültürü ve çalışma ortamına kolayca entegre olmasına yardımcı olmak üzere Hızlı Başlangıç Mezun Geliştirme Programı'nı başlattık.

Hızlı Başlangıç Mezun Geliştirme Programı kurslarını yeni mezunlar Dell'e katılmalarını izleyen bir yıl içinde alırlar. Bu kurslar onlara Dell'in Kültür Kurallarına uyum gösterme, ilişkiler kurma, profesyonel bir ağ oluşturma, kariyer planı geliştirme gibi daha birçok alanda gereken eğitim ve kaynakları sağlamayı amaçlar.

Eğitmen gözetiminde yapılan ve hızını katılımcının belirlediği bu eğitim, işe alınan yeni mezunlara Dell içinde gelişmek ve başarılı olmak için uygun araçları ve eğitimi sağlar. Katılımcılara ekip üyeleri ve liderlerle bağlantı kurma ve ağ oluşturma fırsatı verilir. İletişim halinde oldukları bu kişiler onları Dell'de nasıl bir kariyer izleyeceklerini belirleme konusunda teşvik eder.

İşe alınan yeni mezunlar, Hızlı Başlangıç Mezun Geliştirme Programı ile:

 • Dell Kültür Kurallarına uyum sağlar.
 • Liderler ve iş arkadaşlarıyla ilişkilerini tanımlar ve oluşturur.
 • Güçlü yönlerini saptar ve kendi duruşlarını belirler.
 • İş ve kariyer desteği için bir ağ oluşturur.

Dell, ön lisans veya lisans mezunlarını işe alma çalışmalarına önem verir; öğrencilerimizin kültürümüzü ve kariyer tekliflerimizi daha iyi öğrenmesine yardımcı olmak için çeşitli iş alanlarında çeşitli staj fırsatları sağlarız. Belli başlı staj fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen aşağıdaki açıklamalara bakın.

Muhasebe Stajyer Programı

Muhasebe Stajı

Kim: Beş yıllık muhasebe programına veya buna eşdeğer bir programa kayıtlı, seçilmiş öğrenciler
Nerede: ABD
Ayrılan süre: Yaz boyunca on bir hafta


Muhasebe Stajyer Programı, 5 yıllık muhasebe programına kayıtlı (veya Yetkili Mali Müşavir olmak için gereken eşdeğer kredi saatlerini tamamlayacak) lisans veya yüksek lisans öğrencilerine yönelik 11 haftalık yoğun bir gelişim fırsatıdır. Programda stajyerler, üst düzey yönetime yönelik bir yaz sonu sunumuyla tamamlanan en az bir özel projede, gerçek dünyadaki çalışma deneyimlerini yaşama fırsatı elde eder. Yaz stajı, stajyerlere özgü ekip oluşturma etkinliklerini, bir dizi üst düzey yönetici konuşmasını ve diğer Dell geliştirme programlarının katılımcıları ve çalışma arkadaşlarıyla iletişim kurma fırsatlarını da içerir

Dell Financial Services Stajyer Programı

Financial Services StajıKim: Seçilen lisans öğrencileri
Nerede: ABD
Ayrılan süre: Yaz boyunca on bir hafta


Dell’in kendi finans kolu olan Dell Financial Services (DFS); müşteriler, işletmeler, eğitim kurumları ve kamu kurumları için teknoloji ürünleriyle servislerinin finansmanını kolaylaştırır. Stajyerlere bir finans kuruluşunun tüm işletme yapısı gösterildiğinden DFS'de çalışmak eşsiz bir fırsattır. DFS'deki stajyerler, Dell'in Finans Stajyer Programı'na dahil edilir ve DFS içindeki önemli işlevsel alanların bazılarında zorlayıcı ve stratejik projelerde çalışır. DFS Stajyerlerinin DFS'ye özel ek kaynaklara ve DFS Yöneticileri Konuşma Serisi gibi etkinliklere de erişimi olur.

Mühendislik ve Bilgisayar Bilimi Stajı

Mühendislik ve Bilgisayar Bilimi StajıKim: Belirli mühendislik derecelerine sahip lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri
Nerede: Global
Ayrılan süre: Yaz boyunca on ile on iki hafta arası
Stajyer Dell mühendisi olarak, aşağıdaki alanlardan birinde çalışma fırsatı elde edersiniz:

 • Ürün Geliştirme: Makine ve elektrik mühendisliği geliştirme, Dell teknoloji ve inovasyon stratejisi oluşturma, yazılım çözümleri geliştirme ve test doğrulama.
 • Üretim Mühendisliği: Kalite mühendisliği, donanım mühendisliği, üretim mühendisliği, süreç mühendisliği ve test mühendisliği.
 • MIS: Yazılım geliştirme, iş sistemleri analizi ve teknik analiz.
 • Müşteri Hizmetleri: Mühendislik teknik desteği ve servisleri
 • E-ticaret web sitesi: Yazılım geliştirme mühendisliği ve kullanıcı deneyimi mühendisliği.
 • Kurumsal Yazılım Geliştirme: Ağ güvenliği, bulut bilgi işlem, bilgi yönetimi, Big Data, sistem yönetimi, yazılım geliştirme
 • ArGe: Yeni nesil gelişmiş teknoloji alanında, ayrıca Dell ürünleri, mobil kullanım, veri merkezi, İnternet ve daha birçok alanda Araştırma ve Geliştirme!
 • Güvenlik: Siber güvenlik, sahtekârlık istihbaratı, kimlik doğrulama, şifreleme, siber suç
 • Bulut Geliştirme: Geçiş stratejileri, bulut platformu dağıtımı, kurumsal uygulama yönetimi ve gelişmiş veri merkezi teknolojileri
 • Veri Analitiği: İstihbarat odaklı güvenlik analitiği, veri analizi, algoritma geliştirme ve istatistik

Finans Stajyer Programı

Finans StajıKim: Seçilen lisans öğrencileri ve finans alanında MBA öğrencileri
Nerede: ABD
Ayrılan süre: Yaz boyunca on hafta

Finans Stajyer Programı, lisans ve yüksek lisans Finans öğrencilerine yönelik 10-12 haftalık yoğun bir gelişim fırsatıdır. Programda stajyerler, yönetime yönelik bir yaz sonu sunumuyla tamamlanan en az bir özel projede, gerçek dünyadaki çalışma deneyimlerini yaşama fırsatı elde eder. Yaz stajı, stajyerlere özgü ekip oluşturma etkinliklerini, bir dizi üst düzey yönetici konuşmasını ve diğer Dell geliştirme programlarının katılımcıları ve çalışma arkadaşlarıyla iletişim kurma fırsatlarını da içerir.

Hem kalıcı değişiklik yapabileceğiniz hem de uzun vadeli bir kariyer oluşturabileceğiniz birinci sınıf Global Operasyonlar tedarik zincirine katılın. Dell'de, yetenekli tedarik zinciri uzmanlarımız, referans oluşturan süreçlerimiz ve becerilerimiz şirketin dönüşüm stratejisini desteklemektedir. Ekip üyelerimize kariyerlerini bizimle birlikte oluşturma olanağı tanıyan şirket içi tedarik zinciri eğitim ve geliştirme programlarıyla, ekip üyelerimizin kendilerini yaratıcı, bağlantılı ve her gün başarma becerisine sahip hissedecekleri bir ortam hazırladık.

Global Operasyonlar Stajı

Global Operasyonlar StajıKim: Seçilen üniversitelerin MBA adayları ve lisans öğrencileri
Nerede: ABD
Ayrılan süre: Yaz boyunca on ile on iki hafta arası

Hem kalıcı değişiklik yapabileceğiniz hem de uzun vadeli bir kariyer oluşturabileceğiniz birinci sınıf Global Operasyonlar tedarik zincirine katılın. Dell Technologies'de, yetenekli tedarik zinciri uzmanlarımız, referans oluşturan süreçlerimiz ve becerilerimiz şirketin dönüşüm stratejisini desteklemektedir. Ekip üyelerimize kariyerlerini bizimle birlikte oluşturma olanağı tanıyan şirket içi tedarik zinciri eğitim ve geliştirme programlarıyla, ekip üyelerimizin kendilerini yaratıcı, bağlantılı ve her gün başarma becerisine sahip hissedecekleri bir ortam hazırladık.

Global Satış ve İş Operasyonları Stajı

Global Satış ve İş Operasyonları StajıKim: Seçilen üniversitelerin MBA adayları ve lisans öğrencileri
Nerede: ABD ve Hindistan
Ayrılan süre: Yaz boyunca on ile on iki hafta arası

Global Satış ve İş Operasyonları Stajı, olumlu müşteri katılımını destekleyen sahne arkası projeleri ve optimum uçtan uca sipariş deneyimi hakkında fikir sahibi olmayı sağlayan, 10-12 haftalık bir yaz programıdır. Şu bölümler katılabilir: Global Satış Planlama ve Analizi, Amerika Kıtası Satış Finansman ve Operasyonları, Veri Analitiği, Şirket İçi Satış Operasyonları, Fiyatlandırma Stratejisi ve Operasyonları ile Amerika Kıtası İş Ortağı Satış Operasyonları.

Global Servisler ve Dağıtım Stajı

Global Servisler ve Dağıtım StajıKim: Seçilen üniversitelerin MBA adayları ve lisans öğrencileri
Nerede: Global
Ayrılan süre: Yaz boyunca on ile on iki hafta arası

Global Servisler ve Dağıtım; müşteri hizmetleri, tedarik zinciri ve profesyonel servisleri içerecek şekilde global operasyon ekipleri; pazarlama ve satış operasyonları ekipleri, finans, mühendislik ve diğerlerinden oluşur. Roller, proje yönetimiyle şirket içi danışmanlık rollerinin bir birleşiminden oluşur. Bu ekibe katılan stajyerlerden, birleşmeler ve şirket alımları, operasyonları geliştirme, maliyet düşürme ve iş optimizasyonu gibi çok geniş bir yelpazedeki iş geliştirme fırsatlarıyla ilgili güçlü danışmanlık becerileri göstermeleri beklenir.

İnsan Kaynakları Stajı

İnsan Kaynakları stajıKim: Lisans ve yüksek lisans derecesi öğrencileri
Nerede: ABD
Ayrılan süre: Yaz boyunca on ile on iki hafta arası

Dell İK stajyer programı, öğrencilere Dell'de İK'nın neler sunabileceğini kısa sürede gösterir ve İK genelinde global ücretlendirme ve sosyal yardımlar, beceri kazanma, İK operasyonları gibi birçok bölümde proje tabanlı roller içerir.

Şirket İçi Satış Stajyer Programı

Şirket İçi Satış Stajyer ProgramıKim: Lisans öğrencileri
Nerede: ABD, Massachusetts
Ayrılan süre: Yaz boyunca on iki hafta

Şirket İçi Satış Stajı, öğrencilere satış becerileri ve teknolojisine odaklanan sürekli bir eğitim alabilmeleri için benzersiz bir fırsat sağlamanın yanında öğrencilerin satış alanında kariyer yapmanın nasıl bir şey olduğunu anlamaları için pratik yapmalarına da olanak tanır.

Staj, müşterilerle görüşmelerde başarılı olabilmenizi sağlayan 3 haftalık bir eğitim programıyla başlar. Değerli teknik, satış ve işletme becerileri edinirsiniz. Üç haftalık programın ardından, birçok talep oluşturma etkinliğine katılırsınız. Programın başarıyla tamamlanması, çoğu durumda mezuniyet sonrası tam zamanlı çalışma fırsatlarının yolunu açar.

BT Stajı

BT StajıKim: Seçilen lisans ve yüksek lisans öğrencileri
Nerede: ABD, EMEA
Ayrılan süre: Yaz boyunca on ile on iki hafta arası

Dell BT stajı, yüksek performansı gösteren lisans veya yüksek lisans öğrencilerine yönelik 10-12 haftalık bir programdır. BT stajyeri olarak zorlayıcı, stratejik ve operasyonel projeler üstlenirsiniz. Size, şirket içinde destek ve ağ fırsatları sağlamak üzere, başarılı olmanız için çaba harcayan bir yönetici verilir. Bu yönetici başarıya yönelik ayrıntılı bir proje planı sağlar ve sizinle düzenli olarak karşılıklı görüşmeler yapar.

Pazarlama Stajı

Pazarlama StajıKim: Seçilen üniversitelerin MBA adayları ve lisans öğrencileri
Nerede: Global
Ayrılan süre: Yaz boyunca on ile on iki hafta arası

Pazarlama Stajı Programı, seçilen üniversitelerden öğrencileri yaz boyunca 10-12 haftalık bir staj için Dell pazarlama organizasyonuna katılmaya davet eder. Stajyerlere önemli stratejik projelerle ilgili yeni bilgiler sağlanır ve program öğrencilere inanılmaz bir öğrenme deneyimi ile kariyer geliştirme fırsatı sunar. Fırsatlar şu alanlarda olabilir: Markalama, Etkinlikler, Ürün Yönetimi, Sosyal Medya, Kurumsal İletişim, Halkla İlişkiler, Sahada Pazarlama, Pazarlama Zekası ve diğerleri.

Dell kariyeriniz boyunca gelişiminizi destekliyor; işe aldığımız yeni mezunlara yönelik çeşitli geliştirme ve rotasyon programları sunuyoruz. Size uygun geliştirme programını bulmak için aşağıdakileri okumaya devam edin.

Muhasebe Geliştirme Programı

Muhasebe Geliştirme Programı

Kim: Giriş düzeyi muhasebeciler
Nerede: Global
Ayrılan süre:  Birer yıllık üç rotasyon
Düzey: Giriş düzeyi

 

 


Yeni nesil muhasebe liderlerimizi geliştirmek için tasarlanan Dell Muhasebe Geliştirme Programı (ADP - Accounting Development Program), katılımcılara kendilerini geliştirebilecekleri birkaç zorlu pozisyonda dönüşümlü olarak görev alma olanağının yanı sıra geliştirilmiş muhasebe eğitimlerine katılma ve ağ oluşturma fırsatları da sunar. Program, tanımlı muhasebe alanlarında arka arkaya birer yıllık üç atamayı kapsar ve katılımcılar altı aylığına global bir görevde çalışma fırsatına hak kazanabilirler.

İş Operasyonları Liderlik Geliştirme Programı

İş Operasyonları Liderlik Geliştirme ProgramıKim: Giriş düzeyindeki yeni lisans mezunları
Nerede: MA (ABD'deki öğrenciler); Çeşitli konumlar (EMEA bölgesindeki öğrenciler)
Ayrılan süre: İki buçuk yılla üç yıl arası
Düzey: Giriş düzeyiSüresi iki yıl, beş ayla üç yıl arasında değişen bir iş rotasyonu programı olan İş Operasyonları Liderlik Geliştirme Programı (BOLD), kapsamlı bir eğitim ders programı, sürekli danışmanlık ve sayısız ağ oluşturma fırsatı içerir. Programa üye olanlar finansal planlama ve analiz, veri bilimleri ve analitiği, fiyatlandırma, satış operasyonları ve Pazara Girme stratejisi gibi çeşitli İş Operasyonları bölümleri arasında rotasyona tabi tutulabilir. Güçlü analitik ve sorun çözme becerilerine sahip, azimli, işbirliğine yatkın, sonuç odaklı çalışan bireyler arıyoruz. BOLD Programı'nda başarı kazanmak için sürekli ve hızla değişen bir ortamda başarıya ulaşma becerisi gerekiyor.

Müşteri Geliştirme Programı

Müşteri Geliştirme Programı

Kim: Giriş düzeyinde yeni mezunlar
Nerede: Oklahoma City, OK; Round Rock, TX
Ayrılan süre: On iki aylık tam zamanlı program
Düzey: Giriş düzeyi


Müşteri Geliştirme Programı, Dell'in insanlarımızın ve topluluğumuzun gelişmesine ve başarıya ulaşmasına yardımcı olma kararlılığını desteklemeye yönelik, on iki aylık bir programdır. Bu program, Müşteri Desteği organizasyonunda zorlayıcı ve stratejik görev atamaları aracılığıyla yeni mezunları sağlam bir kariyer temeli oluşturmaya başlamak için gereken araçlarla donatır. Bu programa katılanlar veri analitiği, liderlik ders programı ile liderlik düzeyinde ve eş düzey danışmanlıkla tanışırlar. Katılımcılar yüksek görünürlüğe sahip iletişim ağı fırsatları kazanır, topluluk hizmeti etkinlikleri ve liderlik konuşmacı serisine de dahil olurlar.

Mühendislikte Liderlik Geliştirme Programı

Mühendislikte Liderlik Geliştirme ProgramıKim: Lisans öğrencileri
Nerede: Global
Ayrılan süre: 27 ay
Düzey: Giriş düzeyi
Temel Teknolojiler Mühendisliğinde Liderlik Geliştirme Programı (ELDP), geleceğin teknik liderlerine bir kanal açar. Teknik becerilere ve liderlik becerilerine sahip farklı alanlardan yeni ön lisans veya lisans mezunlarını işe alıyoruz. ELDP üyeleri, her biri dokuz aylık üç iş rotasyonunda mühendislikten pazarlamaya ve teslimata kadar değişen bölümlerde çalışır. Bu geniş iş sahnesi sayesinde üyeler; çözüm mimarı, Baş Stratejist ve CTO olabilmek için ihtiyaç duydukları becerileri ve perspektifleri geliştirebilir, bağlantıları kurabilir. Bunlara ek olarak, üyelerin benzersiz perspektifi ve iş alanları arası bağlantıları, rotasyonla geldikleri gruplar için de yararlı olur. ELDP en yeteneklileri bünyesinde toplar; teknik liderlik ve ürün liderliğine giden kariyer yolunda rehberlik sağlayarak onları geliştirir.

Finans Eğitim ve Geliştirme Programı

Finans Eğitim ve Geliştirme ProgramıKim: Giriş düzeyi finans çalışanları
Nerede: Global
Ayrılan süre: Değişir
Düzey: Giriş düzeyi
Dell Finans Eğitim ve Geliştirme Programı, giriş düzeyi finans çalışanlarına finans kariyerlerine başlama fırsatı sağlar. Gerçek, pratik deneyimler sağlamayı, sağlam finans ve iş becerileri geliştirmeyi amaçlayan program, global finans rotasyonu görevlerinden ve büyük ölçüde akademik odaktan oluşur.

Katılımcılar tipik olarak kurum, iş, operasyon veya muhasebe odaklı bir pozisyonda rotasyonla görev alırlar.

Finans Mezun Programı

Finans Mezun Programı

Kim: Şirket finansmanıyla ilgilenen, seçilen mezunlar
Nerede: Panama
Ayrılan süre: Altı ay
Düzey: Giriş düzeyi


Finans Mezun Programı'nın amacı, Dell'de başarılı olmak için gereken önemli sosyal becerilere ve kişiler arası yetkinliklere odaklanarak analitik becerilerin ötesinde yetenekler geliştirmektir. Bu program, Dell'in gelecekteki liderlerini yetiştirmek için tasarlanmıştır.

Programın dersleri, yeni mezunlar için uluslararası bir finans kuruluşunda kariyerlerine başlamada gerekli olan tüm gelişim alanlarını kapsar. Finans, teknik ve sosyal becerileri kapsayan bireysel ve ekip eğitimleriyle gelişime odaklanır. Başarılı bir adayın akıcı İngilizce bilgisi ve şirket finansmanı alanında bir kariyere başlama isteği olmalıdır.

Finans Mezunları Programı Panama merkezlidir ve tüm yeni mezunlara açıktır. Programa başvurmakla veya daha fazla bilgi almakla ilgileniyorsanız lütfen konu satırına "Finans Mezun Programı - Panama" yazarak bize CV'nizi gönderin.

Global Servisler Meslek Programı

Global Servisler Meslek ProgramıKim: En çok beş yıl iş deneyimi olan (programdaki rolüne bağlı olarak) Giriş Düzeyinde yeni mezunlar
Nerede: Global
Ayrılan süre: 18 - 30 ay (programdaki rolüne bağlı olarak)
Düzey: Giriş düzeyi - orta düzeyGlobal Servisler Meslek Programı (GSAP), adayları yerel olarak işe alır ve 10 global eğitim konumlarımızın birinde bu kişilere merkezi olarak eğitim verir. Bir GSAP Adayı olarak birkaç haftalık bir Eğitim Kampında yoğun eğitimle pratik deneyimi bir araya getiren yapılandırılmış bir program sayesinde gelişme gösterirsiniz. Bu Eğitim Kampı depolama endüstrisine giriş, en iyi uygulamalar ve yöntemlerin yanı sıra Dell EMC tarzında iş yapma yollarını da içerir. Eğitiminiz kapsamında Dell EMC ürünleriyle, platformlarıyla ve depolama altyapısı araçlarıyla pratik çalışmalar yaparsınız. Ayrıca teknik sertifikalar (Dell EMC ve Dell EMC dışı) alma düzeyine ulaşmak için gereken temeli de almış olursunuz.

Bu teknik eğitimin tamamı, kapsamlı profesyonel beceriler ve role özgü eğitimle birleştirilir. Sonunda, Eğitim Kampınızdan tam zamanlı görevinize geçiş yaparsınız. Bu noktada, becerilerinizin şirketin ve BT endüstrisinin taleplerine uyum sağladığından emin olmak üzere danışmanınızın rehberliğinde işinizin gündelik sorumluluklarını üstlenir ve Eğitim Kampı sonrasında kendinizi geliştirmeye devam edersiniz. Performansınız yılda iki kez gözden geçirilir ve her program incelemesiyle birlikte liyakat zammı almaya hak kazanabilirsiniz. Programın başarıyla tamamlanmasından sonra, uygun bulunduğunuz İş Biriminde bir sonraki iş düzeyine terfi için hak kazanırsınız

Global Kurumsal Servisler Liderlik Geliştirme Programı

Global Kurumsal Servisler Liderlik Geliştirme ProgramıKim: Lisans veya MBA derecesi olan yeni mezunlar
Nerede: Global (Hopkinton MA, ABD; Brentford, BK; Şangay, Çin)
Ayrılan süre: İki yıl
Düzey: Giriş düzeyi
Global Kurumsal Servisler Liderlik Geliştirme Programı (GESLDP), her biri 6 aylık dört rotasyondan oluşan bir rotasyon programıdır. Bu atamalar, Global Kurumsal Servislerin Müşteri Hizmetleri, Profesyonel Servisler, Strateji ve Operasyonlar ile Pazara Girme organizasyonları gibi (ancak bununla sınırlı kalmayan) farklı alanlarıyla tanışmayı sağlar. Amacımız, stratejik GES deneyimleri, temel liderlik eğitimi ve profesyonel ağ oluşturma becerileri aracılığıyla geleceğin liderlerini oluşturmaktır. Program, meslektaşlarımızın kariyerlerine hız kazandırır ve işletmeye yüksek performans ve stratejik düşünme özellikleri getirir. Stratejik düşünme ve sorun çözme becerisine sahip bireyler arıyoruz. Hızla ilerleyen ve sürekli değişen bir teknik ortamda çok görevli çalışma becerisine ek olarak özenli bir lider olma yeteneği de, bu programda başarılı olmayı sağlayacak önemli bileşenlerdir.

Şirket İçi Satış Geliştirme Programı

Şirket İçi Satış Geliştirme ProgramıKim: Lisans mezunu olmak gerekiyor
Nerede: ABD, Massachusetts
Ayrılan süre: İki buçuk yılla üç yıl arası
Düzey: Giriş düzeyi
Şirket İçi Satış organizasyonu birinci sınıf, yenilikçi ve verimli çalışan bir satış altyapısıdır. Bu programın birincil amacı, talebi ve geliri artırırken yeni nesil satış liderlerini eğitmek ve geliştirmektir.

Yoğun bir ürün ve satış eğitimiyle, değerli danışmanlık deneyimi elde edersiniz. Ayrıca, BT güçlüklerini çözmek üzere stratejilerimizi ve çözümlerimizi uyumlu hâle getirmeye yardımcı olmak üzere hem müşteri adaylarına hem de yerleşik müşterilere telefonla ulaşmaktan da sorumlu olursunuz. İki veya üç yılın sonunda, saha satış organizasyonumuza katılma veya şirket içi satış liderliği ekibine üye olma fırsatı elde edersiniz.

İK Rotasyon Programı

İK Rotasyon ProgramıKim: İnsan Kaynakları alanında lisans veya yüksek lisans mezunları
Nerede: Global
Ayrılan süre: İki ile üç yıl arası
Düzey: Giriş düzeyi
Dell İnsan Kaynakları Rotasyon Programı yenilikçi, stratejik düşünebilen, müşterilerle güçlü ilişkiler kuran, müşterilerimizi daima göz önünde bulunduran, sonuç alan ve Dell Technologies'de İK'nın geleceğine liderlik edecek, çok yönlü İK profesyonellerinden oluşan bir ekip kurmak için tasarlanmıştır.

Katılımcılara tipik bir rotasyon atamasına uygulanır: İşe uygun bir İK pozisyonu, İK Uzmanlık rolü (ücretlendirme, beceri kazanma veya sosyal yardım gibi) ya da önemli bir stratejik projeye veya etkinliğe katılım.

BT Geliştirme Programı

BT Liderlik Geliştirme ProgramıKim: Seçilen giriş düzeyinde üniversite mezunları
Nerede: Global
Ayrılan süre: İki ile üç yıl arası
Düzey: Giriş düzeyi
BT Geliştirme Programı yetenekli ve hırslı üniversite mezunlarına eğitimlerinden yararlanma, liderlik becerilerini ve teknolojiye olan tutkularını ortaya koyma; bu yolla günümüzün teknoloji liderleri için vazgeçilmez olan teknik, kurumsal ve danışmanlık becerilerini geliştirme fırsatı verir. 2 ile 3 yıl arası süren program, mezunlara rotasyonla deneyim kazanma veya belirli bir BT disiplininde uzmanlaşma fırsatları sağlar. BT programının tüm üyeleri güçlü bir profesyonel ağ oluşturma, sağlam bir eğitim programıyla becerilerini keskinleştirme ve global bir ekip çalışmasıyla gerçek hayatın iş sorunlarını çözmek için esnek atamalara katılma fırsatı bulur.

Tedarik Zinciri Geliştirme Programı

Tedarik Zinciri Geliştirme Programı

Kim: Önde gelen okulların tedarik zinciri bölümlerinden seçilen, giriş düzeyinde üniversite mezunları
Nerede: Austin, TX
Ayrılan süre: Üç Yıl


Tedarik Zinciri Geliştirme Programı (SCDP) giriş düzeyinde ön lisans ve lisans mezunlarına Tedarik Zinciri kariyerlerine başlama fırsatı verir. Program birer yıllık üç farklı rotasyon atamasından (örneğin, lojistik, operasyonlar, satın alma) oluşur ve eğitim ders programı büyük ölçüde sağlam Tedarik Zinciri ve işletme becerileri geliştirmeye odaklanır. Katılımcıların, kariyerlerini geliştirme konusunda onlara yardımcı olacak danışmanları da vardır. Bu program, Haziran 2014'te Austin'de üniversitelerden en yetenekli lisans öğrencileri işe alınarak başlatılmıştır.

Pazarlama Ön Lisans veya Lisans İstihdam Programı
Pazarlama Ön Lisans veya Lisans İstihdam ProgramıKim: Yeni Lisans Mezunları (Pazarlama veya Başka Alakalı Ana Dal)
Nerede: ABD
Ayrılan Süre: İki yıl
Düzey: Giriş düzeyi
Lisans Derecenizi aldıktan ve pazarlama bünyesinde tam zamanlı bir iş teklifini kabul ettikten sonra on sekiz ay içinde, iki yıllık bir dönem için Pazarlama Ön Lisans veya Lisans İstihdam Programı’na yerleştirilirsiniz. Bu iki yıl içinde çekirdek pazarlama rollerinden (Global İletişim, Saha ve İş Ortağı Pazarlama, Dijital Deneyim, Global Etkinlikler) Ürün Pazarlama bölümlerimiz bünyesinde rollere kadar çeşitlilik gösteren birer yıllık iki rotasyonu tamamlarsınız. Rotasyonlarda üstlenilen sorumluluklar aracılığıyla öğrenmeye ek olarak program katılımcılarının özelleştirilmiş eğitimler, eğitmenlik ve danışmanlık, geniş bir ağ oluşturma ve toplum hizmeti fırsatları aracılığıyla kapsamlı kariyer geliştirme olanaklarına erişimi olur. Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar Dell'i, teknoloji endüstrisini ve büyük bir kuruluşta pazarlamanın ne anlama geldiğini daha iyi kavramış olarak iş hayatına entegre olur.