|

Sağladığımız avantajlar

Avantajlar. Ödüller. Denge. Hepsini Dell'de bulacaksınız.

İnsanlarımız, uzun vadede başarımızın en kritik bileşenidir. Bu nedenle, tüm ekip üyelerimize kapsamlı bir avantaj paketi hazırlamak için bu kadar zaman ve çaba harcamamız şaşırtıcı değildir. En iyi seçeneği ve değeri en uygun maliyetle sağlamak için çaba harcıyoruz. Paketlerimiz piyasada rekabet edecek güce sahiptir ve iş yaptığımız çeşitli ülkelere uygundur.

Başarılarınızı ödüllendirmek için buradayız.

Çok basit. İyi yapılmış bir işe karşılık ekip üyelerimizi ödüllendirmemiz gerektiğine inanıyoruz. Uzmanlarımızın tümü, ekibin vazgeçilmez birer parçası olarak çalışır. Çalışanlarımız, açıkça tanımlanmış ve ölçülebilir hedeflere ulaşarak ve çoğu durumda bunları aşarak başarıya ulaşır.

Ücret

Ücret felsefemiz, iş ve insan stratejilerimizi ve bireysel yeteneğe dayalı kültürümüzü destekler niteliktedir. Dell'de bize yol gösteren ilke, pazarda rekabet gücü elde etmek ve kazanmak için büyük yetenekleri şirketimize çekmek ve burada kalmalarını sağlamaktır.

Kariyer geliştirme

İşveren olarak, herkesin gelişebileceği ve başarıya ulaşabileceği profesyonel bir ortam oluşturma konusunda da kararlıyız. Örgün eğitim seçenekleri, bireyselleştirilmiş gelişim programları, tam kapsamlı geri bildirim araçları, danışmanlık, bağlantılı çalışma, esnek atamalar ve büyüme fırsatları sağlıyoruz. Çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz ve açık pozisyonlarımız, çoğunlukla şirket içinden dolduruluyor.

Avantajlar ve ödüller
Avantajlar   

Sağlık ve sıhhatiniz
Her ekip üyesinin elinden gelenin en iyisi başarması için gereken kaynaklara sahip olması bizim için önemlidir. Genel ödüllendirme uygulamalarımız kapsamında, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış avantaj programları sunuyoruz. Bu avantajlar bulunduğunuz bölgeye göre sunulduğundan lütfen daha fazla ayrıntı için işe alım sorumlunuza danışın.

Çalışan Yardım Programı
Çalışan Yardım Programımız (EAP), ekibimizin üyelerine ve bakmakla yükümlü oldukları aile bireylerine ek ücret talep edilmeden sağlanır. Bu program; madde bağımlılığı, yas ve kayıp, aile içi iletişim, stres ve depresyonla başa çıkma, ebeveynlik ve mali danışmanlık gibi daha birçok konuyu kapsayan çok geniş bir yelpazede size gizli ve profesyonel danışmanlık sağlıyor.

Diğer Avantajlar
Sağlık ve sıhhat avantajlarına ek olarak bölgenizdeki diğer programlara katılım hakkı da kazanabilirsiniz. Bunlar; ücretli izin, finans ve tasarruf programları ve daha fazlasını içerebilir. Bölgenizde sağlanan avantaj programlarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için işe alım sorumlunuzla görüşün.