Варіанти безкоштовної та відповідальної переробки

Розкладання одного картриджа з тонером чи чорнилом на сміттєзвалищі триває 1000 років або більше. Тож хіба не варто відповідально підійти до переробки використаних вами картриджів Dell із тонером чи чорнилом, яку ми пропонуємо Вам безкоштовно? Dell пропонує оптимізовані рішення як для користувачів одного принтера, так і для компаній, що користуються багатьма принтерами. Ці рішення дозволяють нашим клієнтам здійснювати відповідальну переробку використаних картриджів Dell.

Найкращий варіант: Передплачена наклейка для чорнильних картриджів Найкращий варіант: Передплачена наклейка для чорнильних картриджів
Якщо Вам потрібно відправити на переробку велику кількість чорнильних картриджів, найкращим варіантом буде наша наклейка для чорнильних картриджів. Просто запакуйте до 300 чорнильних картриджів у кожну коробку, роздрукуйте наклейку для кожної коробки та відправте ці коробки нам.
Компанії 
  
Найкращий варіант: Передплачена наклейка для картриджів із тонером Найкращий варіант: Передплачена наклейка для картриджів із тонером
Якщо Вам потрібно відправити на переробку велику кількість картриджів із тонером, найкращим варіантом буде наша наклейка для картриджів із тонером. Просто запакуйте до 20 картриджів із тонером у кожну коробку, роздрукуйте наклейки та відправте ці коробки нам.
Компанії 

Передплачений конверт для чорнильних картриджів Передплачений конверт для чорнильних картриджів
Конверт для чорнильних картриджів – це легкий спосіб переробки використаних картриджів для малих компаній і персональних користувачів. Подайте запит на отримання такого конверта, запакуйте в нього до 12 картриджів і надішліть його нам.
Дім і домашній офіс 
Передплачена наклейка на один картридж із тонером Передплачена наклейка на один картридж із тонером
Для користувачів картриджів із тонером, яким періодично потрібна переробка, ми пропонуємо цей варіант, що включає навіть переробку упаковки. Просто помістіть свій старий картридж із тонером в упаковку від нового картриджа, роздрукуйте наклейку та надішліть цей пакунок нам.
Дім і домашній офіс 
    
Безкоштовне вивезення піддонів із тонер-картриджами Безкоштовне вивезення піддонів із тонер-картриджами
Якщо Ви – велика компанія та регулярно відправляєте на переробку картриджі з тонером, ми пропонуємо вивезення великих партій безпосередньо з вашої території. Просто запакуйте до 20 картриджів у кожну коробку та складіть коробки шарами – чотири коробки на один шар, до трьох шарів у висоту, вага не більше 150 кілограмів. Після цього заплануйте дату вивезення піддону.
Компанії >