Ga naar hoofdinhoud
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Bestellingen en de verzendstatus bekijken
  • Een lijst met producten maken en openen

      Brocade - SFP+ transceivermodule - 16Gb glasvezelkanaal (LW) - Glasvezelkanaal - maximaal 10 km - voor Brocade 6505, 6510, 6520, DCX 8510

      De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
      € 5.735,39
      € 4.739,99 Exclusief BTW Gratis verzending
      Fabrikantonderdeel 4HH8R | Dell onderdeel 407-11219 | Bestelcode 407-11219 | Dell
      Vergelijken

      De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 16GBase-LRM SFP+ transceiver biedt 16 GbE connectiviteit tot 10 m. Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

      Technische specificaties


      Algemeen
      Type apparaat
      SFP+ transceivermodule
      Model
      Insteekmodule

      Netwerk
      Connectiviteitstechnologie
      Met bekabeling
      Bekabelingstype
      Glasvezelkanaal
      Protocol voor gegevenskoppeling
      16Gb glasvezelkanaal (LW)
      Gegevensoverdrachtsnelheid
      16 Gbps
      Max. overdrachtsafstand
      10 km

      Uitbreiding / Aansluiting
      Interfaces
      1 x 16Gb Fibre Channel (long wave)

      Informatie over Compatibiliteit
      Ontworpen voor
      Brocade 6505, 6510, 6520, DCX 8510

      Drivers, Handleidingen en Support


      test

      Dell Support

      Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


      Producten vergelijken ()

      Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

      Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
      Omhoog