Ga naar hoofdinhoud
      • Snel en eenvoudig bestellen
      • Bestellingen en de verzendstatus bekijken
      • Een lijst met producten maken en openen

      C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 5 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

      € 43,44
      Inclusief btw en Recupel, gratis verzending
      Klaar voor verzending 31/05/2021 Verzending en bezorging
      Fabrikantonderdeel 85552 | Dell onderdeel A7644914 | Bestelcode a7644914 | Legrand
      Vergelijken

      Deze OM3 Duplex Multimode optische vezelkabel is ideaal voor het aansluiten van 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ en QSFP+ ontvangers voor 10 gigabit netwerkverbindingen. Deze kabel heeft een LSZH-omhulsel dat beschermt tegen giftige en corrosieve gassen in slecht geventileerde ruimtes en andere ruimtes waar dit belangrijk is. Deze kabel biedt ook compatibiliteit met bestaande 50/125 apparatuur en het prestatievermogen dat nodig is voor de ondersteuning van LED- en VCSEL-laserlichtbronnen, en 10 gigabit ethernettoepassingen.

      Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen.

      Snelle specs


      Type
      Netwerkkabel - OM3
      Technologie
      Duplex glasvezel
      Type glasvezel
      Multi-modus
      Voorzieningen
      Halogeenvrij
      Lengte
      5 m
      Diameter kern/plaatbedekking
      50 / 125 micron
      Connector
      2 x LC multi-modus - male
      Aansluiting (tweede uiteinde)
      2 x LC multi-modus - male
      Kleur
      Aqua
      Garantie van de fabrikant
      Levenslange beperkte garantie

      Algemeen


      Netwerkkabeltype
      Netwerkkabel - OM3
      Technologie
      Duplex glasvezel
      Type glasvezel
      Multi-modus
      Materiaal van omhulsel
      Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
      Vezelhoev.
      2
      Diameter kern/plaatbedekking
      50 / 125 micron
      Voorzieningen
      Halogeenvrij
      Lengte
      5 m
      Kleur
      Aqua

      Connectiviteit


      Connector
      2 x LC multi-modus - male
      Aansluiting (tweede uiteinde)
      2 x LC multi-modus - male

      Diversen


      Conformiteitsnormen
      TIA/EIA-455-171A

      Garantie van de fabrikant


      Service & Support
      Levenslange beperkte garantie

      Omgevingsparameters


      Min. gebruikstemperatuur
      -20 °C
      Max. gebruikstemperatuur
      70 °C

      Producten vergelijken ()

      Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

      Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
      Omhoog