Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 20 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85490
  • Dell onderdeel A7644577
Prijs van Dell € 30,19
Klaar voor verzending 24/09/2018
Bestelcode a7644577
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 1565