Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 20 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85556
  • Dell onderdeel A7613893
Prijs van Dell € 45,28
Bestelcode a7613893

Tijdelijk niet op voorraad

Sold Out
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 1565