Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G SC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel - SC enkele modus (M) naar SC enkele modus (M) - 10 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85573
  • Dell onderdeel A7645091
Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen.Dit vermindert de hoeveelheid schadelijke, giftige en corrosieve gassen die be ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 23,03
Bestelcode a7645091

Tijdelijk niet op voorraad

Sold Out
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 713 1565