Ga naar hoofdinhoud
  • Snel en eenvoudig bestellen
  • Bestellingen en de verzendstatus bekijken
  • Een lijst met producten maken en openen

      Dell Cisco SFP+ optische transceiver 10GBase-SR

      De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
      € 272,24
      € 224,99 Exclusief BTW Gratis verzending
      Fabrikantonderdeel K586N | Dell onderdeel 407-BBBG | Bestelcode 407-bbbg | Dell
      Vergelijken

      De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GBase-SR SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit. Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

      Technische specificaties


      Algemeen
      Type apparaat
      SFP+ transceivermodule
      Model
      Insteekmodule

      Netwerk
      Connectiviteitstechnologie
      Met bekabeling
      Bekabelingstype
      10GBase-SR
      Protocol voor gegevenskoppeling
      10 GigE
      Gegevensoverdrachtsnelheid
      10 Gbps

      Uitbreiding / Aansluiting
      Interfaces
      1 x Ethernet 10GBase-SR
      Uitwisselbare slots
      1 x SFP+

      Drivers, Handleidingen en Support


      test

      Dell Support

      Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


      Producten vergelijken ()

      Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

      Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
      Omhoog