Ga naar hoofdinhoud
      • Snel en eenvoudig bestellen
      • Bestellingen en de verzendstatus bekijken
      • Een lijst met producten maken en openen

      Dell netwerk, transceiver, 25GbE SFP28 LR, SMF duplek, LC, klantenkit

      De Dell™ SFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De De ...  Meer tonen
      Oorspronkelijke prijs € 1.687,93
      Prijs van Dell € 860,84
      Bespaar € 827,09 (49%)
      € 711,44 Exclusief BTW Gratis verzending
      Fabrikantonderdeel CD59D | Dell onderdeel 407-BBXZ | Bestelcode 407-bbxz | Dell
      Vergelijken

      De Dell™ SFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De Dell Networking 25GbE SFP28 transceiver biedt 25 GbE connectiviteit tot 10 km .

      Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

      Snelle specs


      Type apparaat
      Optische transceiver
      Optische golflengte
      Tot 1310 nanometer

      Compatibiliteit


      Dit product is compatibel met de volgende systemen:

      • Dell EMC Networking N3200-ON
      • Dell Networking S4112-ON
      • Dell Networking S4248U-ON
      • Dell Networking S5212F-ON
      • Dell Networking S5224F-ON
      • Dell Networking S5232F-ON
      • Dell Networking S5248F-ON
      • Dell Networking S5296F-ON
      • Dell Networking S6100
      • Dell Networking Z9100

      Drivers, Handleidingen en Support


      Drivers, Handleidingen en Support

      Dell Support

      Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


      Producten vergelijken ()

      Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

      Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
      Omhoog