Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Koop een AW2518H- of AW2518HF-monitor en krijg Frostpunk® GRATIS zolang de voorraad strekt. AW2518H |AW2518HF

Dell Networking transceiver, 40GbE QSFP+ SR4 Open Networking, 850nanometer golflengte, MTP,MMF

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel NH6D7
  • Dell onderdeel 407-BBYS
De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een MPO-12-connector. De Dell N ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 2.435,72
Klaar voor verzending 17/12/2018
Bestelcode 407-bbys
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.