Winkelwagen

Subtotaal:
BEL
BEL

    Dell netwerk transceiver QSFP28 4x32Gbps Fibre Channel, SW4, 850nm, MPO MMF

    De Dell™ QSFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een MPO-12-connector. De Del ...  Meer tonen
    Oorspronkelijke prijs € 2.499,85
    Prijs van Dell € 2.481,70
    Bespaar € 18,15
    Inclusief btw en Recupel, gratis verzending
    Wordt verzonden in 1-2 weken Verzending en bezorging
    Toevoegen aan winkelwagen
    Fabrikantonderdeel N8GK9 | Dell onderdeel 407-BBZG | Bestelcode 407-bbzg | Dell
    Vergelijken

    De Dell™ QSFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een MPO-12-connector. De Dell Networking 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 QSFP28 transceiver biedt 4x32 GbE connectiviteit tot 100 m .

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Compatibiliteit


    Dit product is compatibel met de volgende systemen:

    • Dell Networking S4112-ON
    • Dell Networking S4148U

    Beoordelingen en recensies


    Drivers, Handleidingen en Support


    Drivers, Handleidingen en Support

    Dell Support

    Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


    Producten vergelijken ()

    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
    Omhoog