Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Koop een AW2518H- of AW2518HF-monitor en krijg Frostpunk® GRATIS zolang de voorraad strekt. AW2518H |AW2518HF

Dell netwerk transceiver, SFP+ 10GBASE-T, 30m reach on CAT6a/7, klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel KJ4F8
  • Dell onderdeel 407-BBWL
De Dell™ netwerk transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector.

Bove
...  Meer tonen
Prijs van Dell € 1.010,34
Klaar voor verzending 13/12/2018
Bestelcode 407-bbwl
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.