Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Intel Ethernet X540 Dual poort 10GBASE-T Serveradapter, laag profiel

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 7002X
  • Dell onderdeel 407-10941
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 1.882,75
Klaar voor verzending 16/11/2018
Bestelcode 407-10941
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.