Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Alienware AW5520QF monitor: Ontvang 25% korting - Exclusief op Dell.com Het is tijd om aan te pakken

Dell QSFP28 Networking transceiver 100GbE, SWDM4, OM3/OM4 MMF- tot 100 m

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel M0J5D
  • Dell onderdeel 407-BBVN
De Dell™ QSFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 1.980,76
Klaar voor verzending 6/07/2020
Bestelcode 407-bbvn
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.