Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 30 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - halogeenvrij - oranje

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85467
  • Dell onderdeel A7644339
This reduces the amount of harmful toxic and corrosive gases that cabling made with plastic materials would otherwise emit into the air during combustion. This construction makes LSZH cables ideal for use where the protection of people and equipment
Prijs van Dell € 39,52
Bestelcode a7644339

Tijdelijk niet op voorraad

Sold Out
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119