Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar LC enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85604
  • Dell onderdeel A7644982
Prijs van Dell € 16,47
Bestelcode a7644982

Tijdelijk niet op voorraad

Sold Out
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119