Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

Toevoegen aan Vergelijken
  • Fabrikantonderdeel 85536
  • Dell onderdeel A7644851
Prijs van Dell € 28,70
Bestelcode a7644851
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119