Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Ontvang tot 60% korting op geselecteerde accessoires en tot 32% op geselecteerde monitoren monitordeals kopen |accessoiredeals kopen

C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

Toevoegen aan Vergelijken
Legrand
  • Fabrikantonderdeel 85533
  • Dell onderdeel A7644824
Prijs van Dell € 18,05
Klaar voor verzending 12/08/2020
Bestelcode a7644824
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.