Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje

Toevoegen aan Vergelijken
C2G
  • Fabrikantonderdeel 85489
  • Dell onderdeel A7644568
Prijs van Dell € 21,22
Bestelcode a7644568
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.