Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G - OM2 50/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-LC) - Oranje - 10m

Toevoegen aan Vergelijken
Legrand
  • Fabrikantonderdeel 85340
  • Dell onderdeel A7644678
Elke kabel is 100% opti
Prijs van Dell € 29,37
Bestelcode a7644678
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.