Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

Toevoegen aan Vergelijken
  • Fabrikantonderdeel 85550
  • Dell onderdeel A7643380
Prijs van Dell € 12,99
Bestelcode a7643380
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119