Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel - SC enkele modus (M) naar LC enkele modus (M) - 5 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel

Toevoegen aan Vergelijken
  • Fabrikantonderdeel 85589
  • Dell onderdeel A7645145
Prijs van Dell € 18,82
Bestelcode a7645145
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119