Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell-Brocade SFP+ optische transceiver 8-Pack 16G-LWL- tot 10 km

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 5PN87
  • Dell onderdeel 407-BBUS
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP+ (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 31.099,99
Bestelcode 407-bbus
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.