Winkelwagen

Subtotaal:
BEL
BEL

    Dell Cisco SFP+ optische transceiver 10GBase-SR

    De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
    € 3.098,99
    Exclusief btw en Recupel
    Tijdelijk niet op voorraad
    Fabrikantonderdeel K586N | Dell onderdeel 407-BBBG | Bestelcode 407-bbbg | Dell
    Vergelijken

    De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GBase-SR SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit. Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Snelle specs


    Type apparaat
    SFP+ transceivermodule
    Model
    Insteekmodule
    Bekabelingstype
    10GBase-SR
    Gegevensoverdrachtsnelheid
    10 Gbps
    Protocol voor gegevenskoppeling
    10 GigE

    Algemeen


    Type apparaat
    SFP+ transceivermodule
    Model
    Insteekmodule

    Netwerk


    Connectiviteitstechnologie
    Met bekabeling
    Bekabelingstype
    10GBase-SR
    Protocol voor gegevenskoppeling
    10 GigE
    Gegevensoverdrachtsnelheid
    10 Gbps

    Uitbreiding / Aansluiting


    Interfaces
    1 x Ethernet 10GBase-SR
    Uitwisselbare slots
    1 x SFP+

    Beoordelingen en recensies


    Drivers, Handleidingen en Support


    Drivers, Handleidingen en Support

    Dell Support

    Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


    Producten vergelijken ()

    Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

    Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
    Omhoog