Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk, transceiver, SFP, 1000BASE-T - Kit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel PF911
  • Dell onderdeel 407-BBOS
De Dell™ SFP transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell N ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 220,99
Bestelcode 407-bbos
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119