Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking MPO Type B Crossover kabel, multi-modus Glasvezel OM4, 7 meter - klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel RH4MF
  • Dell onderdeel 470-ABPP
De Dell Networking MPO Type B Crossover kabel wordt gebruikt voor de koppeling van uw glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle connectiviteit op lange afstand. Deze 7 meter kabel heeft een MTP connector aan het ene uiteinde en een MTP connector aan het and ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 200,80
Bestelcode 470-abpp
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.