Winkelwagen

Subtotaal:
BEL
BEL

    Dell Networking, transceiver, 25GbE SFP28 SR, No FEC, MMF, duplek LC

    De Dell™ SFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De De ...  Meer tonen
    € 397,87
    € 685,99
    Opslaan € 288,12 (42%)
    Exclusief btw en Recupel
    Klaar voor verzending 28/10/2020
    Verzending en bezorging
    Toevoegen aan winkelwagen
    Fabrikantonderdeel 0CTW7 | Dell onderdeel 407-BBXU | Bestelcode 407-bbxu | Dell
    Vergelijken

    De Dell™ SFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De Dell Networking 25GbE-SR SFP28 transceiver biedt 25 GbE connectiviteit tot 100 m .

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Snelle specs


    Type apparaat
    Optische transceiver
    Optische golflengte
    Tot 850 nanometer

    Dit product is compatibel met de volgende systemen:

    • PowerEdge R630
    • PowerEdge R730
    • PowerEdge R730XD
    • PowerEdge T630
    • PowerEdge R430
    • PowerEdge R530
    • PowerEdge C4130
    • PowerEdge FC430
    • PowerEdge FC630
    • PowerEdge FC830
    • PowerEdge R930
    • PowerEdge R330
    • PowerEdge T330
    • Dell Networking S6100
    • Dell Networking Z9100
    • PowerEdge R640
    • PowerEdge R740
    • PowerEdge R740XD
    • PowerEdge R940
    • PowerEdge C6420
    • PowerEdge R440
    • PowerEdge T640
    • PowerEdge R540
    • PowerEdge T440
    • PowerEdge FC640
    • PowerEdge M640
    • PowerEdge M640 VRTX
    • PowerEdge C4140
    • PowerEdge R6415
    • PowerEdge R7415
    • PowerEdge R7425
    • PowerEdge R840
    • PowerEdge R940xa
    • Dell Networking S5232F-ON
    • PowerEdge R740xd2
    • Dell Networking S5296F-ON
    • Dell Networking S5248F-ON
    • Dell Networking S5212F-ON
    • Dell Networking S5224F-ON
    • Dell EMC Networking N2200-ON
    • Dell EMC Networking N3200-ON

    Beoordelingen en recensies


    Drivers, Handleidingen en Support

    Dell Support

    Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.

    Producten vergelijken ()

    Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
    Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.