Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR, 10km reach on SMF (4x10Gb LR quad mode) - Cust Kit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel C78CR
  • Dell onderdeel 407-BBQV
De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een MPO-12-connector. De Dell N ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 4.029,99
Bestelcode 407-bbqv
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119