Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Kit - Dell netwerk SFP+ transceiver , Fibre Channel, SW, FIN - tot 150 m

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 5JXVG
  • Dell onderdeel 407-BBSY
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP+ (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 92,99
Bestelcode 407-bbsy
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119