Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-ZX - LC enkele modus - maximaal 80 km - 1550 nm - voor Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, X1018, X1026, X1052, X4012

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel W3M27
  • Dell onderdeel 407-10939
Prijs van Dell € 1.931,99
Bestelcode 407-10939
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
02 481 9119