Ga naar hoofdinhoud

Dell - SFP+ transceivermodule - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel - 10GBase-SR - maximaal 500 m - voor EMC PowerEdge R440, R540, R740, R940; EqualLogic FS7610; PowerEdge R230, R830, T130, T330

€ 297,99
Exclusief btw en Recupel Levering Gratis
Toevoegen aan winkelwagen
Fabrikantonderdeel 519N7 | Dell onderdeel 407-10357 | Bestelcode 407-10357 | Dell
Vergelijken

De Dell SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GbE SR/SX SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit.

Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

Snelle specs


Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule
Bekabelingstype
10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE, 10Gb Fibre Channel
Max. overdrachtsafstand
500 m
Ontworpen voor
EMC PowerEdge R440, R540, R740, R940; EqualLogic FS7610; PowerEdge R220, R230, R320, R415, R420, R430, R510, R515, R520, R530, R610, R620, R630, R710, R715, R720, R730, R810, R815, R820, R830, R905, R910, R920, R930, T130, T330, T420, T430, T610, T620, T630, T710, VRTX; PowerVault NX3200, NX400

Algemeen


Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Netwerk


Connectiviteitstechnologie
Met bekabeling
Bekabelingstype
10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE, 10Gb Fibre Channel
Fibre Channel
FC-PH, FC-PH-2, FC-PH-3, FC-PI
Max. overdrachtsafstand
500 m
Voorzieningen
Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Conformiteitsnormen
IEEE 802.3

Uitbreiding / Aansluiting


Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR (SW)

Informatie over Compatibiliteit


Ontworpen voor
  • Dell EMC PowerEdge R440, R540, R740, R740xd, R940
  • Dell EqualLogic FS7610
  • Dell PowerEdge 6950, R220, R230, R320, R415, R420, R420xr, R430, R510, R515, R520, R530, R610, R620, R630, R710, R715, R720, R720xd, R730, R730xd, R805, R810, R815, R820, R830, R905, R910, R920, R930, T130, T330, T420, T430, T610, T620, T630, T710, VRTX
  • Dell PowerVault NX1950, NX3200, NX400

Compatibiliteit


Dit product is compatibel met de volgende systemen:

  • PowerEdge FC640
  • PowerEdge M630
  • PowerEdge M630P
  • PowerEdge M640
  • PowerEdge M640 VRTX
  • PowerEdge R440
  • PowerEdge R520
  • PowerEdge R530
  • PowerEdge R540
  • PowerEdge R620
  • PowerEdge R6415
  • PowerEdge R7415
  • PowerEdge R7425
  • PowerEdge R940
  • PowerEdge T130
  • PowerEdge T420
  • PowerEdge T430
  • PowerEdge T440
  • PowerEdge T640
  • PowerEdge VRTX

Drivers, Handleidingen en Support


Drivers, Handleidingen en Support

Dell Support

Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


Producten vergelijken ()

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
Omhoog