Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.
Winkelwagen

Subtotaal:
BEL
BEL

    Kabels, hubs & adapters

    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
     

    C2G 3m USB 2.0 USB Type C to USB Mini B Cable M/M - USB C Cable Black - USB-kabel - mini USB type B (M) naar USB-C (M) - USB 2.0 - 3 m - zwart C2G 3m USB 2.0 USB Type C to USB Mini B Cable M/M - USB C Cable Black - USB-kabel - mini USB type B (M) naar USB-C (M) - USB 2.0 - 3 m - zwart

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 5m

    C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 7 m - UTP - CAT 5e - gevormd, zonder haken, met strengen - zwart

    C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 20 m - UTP - CAT 5e - gevormd, zonder haken, met strengen - zwart

    € 17,49  € 17,49 1

    € 2,70

    € 3,90

    € 10,30

    C2G 3m USB 2.0 USB Type C to USB Mini B Cable M/M - USB C Cable Black - USB-C cable - 3 m ...  Meer tonen
    • Fabrikantonderdeel 88856
    • Dell onderdeel A8569872

    i

    C2G
    C2G
    C2G
    C2G
    Prijs van Dell € 2,70
    Prijs van Dell € 3,90
    Prijs van Dell € 10,30
    ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
     ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
    ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

    Financiering

    ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
    Voorkeursaccount bij Dell aanvragen

    ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
    Smart Selection
     
    Klaar voor verzending 28/09/2020
    Klaar voor verzending 28/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Bestelcode a8569872

    Add-on-artikelen

    Binnenkort verkrijgbaar

    Klaar voor verzending 28/09/2020

    Niet meer beschikbaar

    Alleen in de winkel te koop

    Retailer zoeken

    Alleen in de winkel te koop

    Beperkte voorraad!

    Tijdelijk niet op voorraad

    Houd mij op de hoogte

    Klaar voor verzending 28/09/2020

    Vooruitbestelling

    Vandaag vooruitbestellen

    Beschikbaar

    Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie

    Add-on-artikelen

    Binnenkort verkrijgbaar

    Klaar voor verzending 28/09/2020

    Niet meer beschikbaar

    Alleen in de winkel te koop

    Retailer zoeken

    Alleen in de winkel te koop

    Beperkte voorraad!

    Tijdelijk niet op voorraad

    Houd mij op de hoogte

    Klaar voor verzending 28/09/2020

    Vooruitbestelling

    Vandaag vooruitbestellen

    Beschikbaar

    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken

    C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 30 m - UTP - CAT 5e - gevormd, zonder haken, met strengen - zwart

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 3m

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 2m

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 10m

    € 15,71

    € 1,84

    € 1,50

    € 4,74

    C2G
    C2G
    C2G
    C2G
    Prijs van Dell € 15,71
    Prijs van Dell € 1,84
    Prijs van Dell € 1,50
    Prijs van Dell € 4,74
    Klaar voor verzending 28/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 5m

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 0.5m

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 20m

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 2m

    € 2,83

    € 1,11

    € 10,30

    € 1,50

    C2G
    C2G
    C2G
    C2G
    Prijs van Dell € 2,83
    Prijs van Dell € 1,11
    Prijs van Dell € 10,30
    Prijs van Dell € 1,50
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 1m

    C2G Cat5e Booted Unshielded (UTP) Network Patch Cable - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 15 m - UTP - CAT 5e - gevormd, zonder haken, met strengen - zwart

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 3m

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 10m

    € 1,14

    € 7,30

    € 1,84

    € 5,17

    C2G
    C2G
    C2G
    C2G
    Prijs van Dell € 1,14
    Prijs van Dell € 7,30
    Prijs van Dell € 1,84
    Prijs van Dell € 5,17
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 19/10/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken

    C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) STP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 50m

    C2G USB 2.0 USB C to USB Micro B Adapter M/F - USB Type C to USB Micro B Black - USB-adapter - micro-USB type B (V) naar USB-C (M) - USB 2.0 - zwart

    C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar LC enkele modus (M) - 2 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel

    C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel - SC enkele modus (M) naar LC enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel

    € 35,10

    € 9,17

    € 17,12

    € 15,72

    C2G
    C2G
    Legrand
    C2G
    Prijs van Dell € 35,10
    Prijs van Dell € 9,17
    Prijs van Dell € 17,12
    Prijs van Dell € 15,72
    Klaar voor verzending 28/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 19/10/2020
    Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken
    Toevoegen aan Vergelijken

    C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar LC enkele modus (M) - 7 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel

    C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

    C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 30 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua

    C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-LC) - Oranje - 10m

    € 22,77

    € 15,05

    € 48,60

    € 29,35

    C2G
    Legrand
    C2G
    Legrand
    Prijs van Dell € 22,77
    Prijs van Dell € 15,05
    Prijs van Dell € 48,60
    Prijs van Dell € 29,35
    Klaar voor verzending 28/09/2020
    Klaar voor verzending 24/09/2020
    Klaar voor verzending 28/09/2020
    Klaar voor verzending 28/09/2020