Ga naar hoofdinhoud

Mellanox transceiver SFP+ 10GBase Short-Range

De Dell™ Mellanox transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een Mellanox (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. ...  Meer tonen
€ 360,99
Exclusief btw en Recupel Levering Gratis
Fabrikantonderdeel T42GJ | Dell onderdeel 407-BBOJ | Bestelcode 407-bboj | Dell
Vergelijken

De Dell™ Mellanox transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een Mellanox (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De Dell Networking SFP+ 10GBase Short-Range Mellanox transceiver biedt 10GbE connectiviteit.

Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

Snelle specs


Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule
Bekabelingstype
10GBase-SR
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE

Algemeen


Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Netwerk


Connectiviteit
Met bekabeling
Bekabelingstype
10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Connectiviteitstechnologie
Met bekabeling

Uitbreiding / Aansluiting


Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR

Compatibiliteit


Dit product is compatibel met de volgende systemen:

  • PowerEdge C4130
  • PowerEdge C4140
  • PowerEdge C6320
  • PowerEdge C6320P
  • PowerEdge C6420
  • PowerEdge FC430
  • PowerEdge FC630
  • PowerEdge FC640
  • PowerEdge FC830
  • PowerEdge R430
  • PowerEdge R440
  • PowerEdge R530
  • PowerEdge R540
  • PowerEdge R620
  • PowerEdge R630
  • PowerEdge R630XL
  • PowerEdge R640
  • PowerEdge R6415
  • PowerEdge R720
  • Poweredge R720xd
  • PowerEdge R730
  • PowerEdge R730XD
  • PowerEdge R730xd XL
  • PowerEdge R730XL
  • PowerEdge R740
  • PowerEdge R740XD
  • PowerEdge R740xd2
  • PowerEdge R7415
  • PowerEdge R7425
  • PowerEdge R820
  • Poweredge R830
  • PowerEdge R840
  • PowerEdge R930
  • PowerEdge R940
  • PowerEdge R940xa
  • PowerEdge T430
  • PowerEdge T620
  • PowerEdge T630
  • PowerEdge T640

Drivers, Handleidingen en Support


Drivers, Handleidingen en Support

Dell Support

Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


Producten vergelijken ()

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
Omhoog