Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - verbindingskabel - 30 m - oranje

Toevoegen aan Vergelijken
C2G
  • Fabrikantonderdeel 85467
  • Dell onderdeel A7644339
Prijs van Dell € 47,76
Klaar voor verzending 31-7-2019
Bestelcode a7644339
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.