Ga naar hoofdinhoud
      • Snel en eenvoudig bestellen
      • Bestellingen en de verzendstatus bekijken
      • Een lijst met producten maken en openen

      C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - verbindingskabel - 3 m - geel

      € 28,35
      Inclusief btw Levering Gratis
      Fabrikantonderdeel 85606 | Dell onderdeel A7645000 | Bestelcode a7645000 | Legrand
      Vergelijken

      Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen.

      Dit vermindert de hoeveelheid schadelijke, giftige en corrosieve gassen die bekabeling gemaakt van plastic materiaal anders in de lucht zou uitstoten bij verbranding. Door deze constructie zijn LSZH-kabels ideaal voor gebruik als de bescherming van mensen en apparatuur tegen schadelijke corrosieve gassen van groot belang is.

      Het gepatenteerde spuitgietproces biedt elke verbinding grotere duurzaamheid om weerstand te bieden tegen trekken, belasten en impact door kabelinstallatie.

      Elke kabel is 100% optisch geïnspecteerd en getest op tussenschakeldemping. In het trekbestendige omhulsel zit de populaire 9/125 enkele modus vezel, die immuun is voor elektrische storingen.

      • 9/125 micronkabel voor gigabit ethernettoepassingen waar bescherming tegen giftige en corrosieve gassen belangrijk is

      Snelle specs


      Type
      Verbindingskabel - OS1
      Technologie
      Duplex glasvezel
      Type glasvezel
      Enkelvoudige modus
      Voorzieningen
      Halogeenvrij
      Lengte
      3 m
      Diameter kern/plaatbedekking
      9/125 micron
      Connector
      2 x LC enkele modus - male
      Aansluiting (tweede uiteinde)
      2 x LC enkele modus - male
      Kleur
      Geel
      Garantie van de fabrikant
      Levenslange beperkte garantie

      Algemeen


      Netwerkkabeltype
      Verbindingskabel - OS1
      Technologie
      Duplex glasvezel
      Type glasvezel
      Enkelvoudige modus
      Materiaal van omhulsel
      Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
      Vezelhoev.
      2
      Diameter kern/plaatbedekking
      9/125 micron
      Voorzieningen
      Halogeenvrij
      Lengte
      3 m
      Kleur
      Geel

      Connectiviteit


      Connector
      2 x LC enkele modus - male
      Aansluiting (tweede uiteinde)
      2 x LC enkele modus - male

      Diversen


      Conformiteitsnormen
      TIA/EIA-455-171A

      Garantie van de fabrikant


      Service & Support
      Levenslange beperkte garantie

      Omgevingsparameters


      Min. gebruikstemperatuur
      -20 °C
      Max. gebruikstemperatuur
      70 °C

      Producten vergelijken ()

      Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

      Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
      Omhoog