Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - verbindingskabel - 15 m - geel

Toevoegen aan Vergelijken
CablesToGo
  • Fabrikantonderdeel 85592
  • Dell onderdeel A7644955
Prijs van Dell € 25,68
Klaar voor verzending 27-7-2018
Bestelcode a7644955
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200