Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Ontvang tot 60% korting op geselecteerde accessoires en tot 32% op geselecteerde monitoren Monitordeals bekijken |Accessoiredeals bekijken

Connected Classroom

Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
 

C2G - USB 2.0 A (Mannelijk) naar USB 2.0 A (Vrouwelijk) Verlengkabe - Wit - 1m C2G - USB 2.0 A (Mannelijk) naar USB 2.0 A (Vrouwelijk) Verlengkabe - Wit - 1m

D-Link Wireless N DWA-131 - Netwerkadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n

Dell Unmanaged Charging Cart - 30 apparaten | CT30U181

Dell M110-projector In hoogte verstelbare standaard met drie steunen

€ 16,96  € 16,96 1

€ 32,69

€ 3.057,71  € 2.558,23

€ 39,31

Als u iets meer afstand moet overbruggen, verlengt deze kabel het bereik van uw USB A/B-kabel. De dubbel afgeschermde kabel vermindert EMI/RFI storing en de constructie met getwiste draden helpt overspraak te verlagen voor een snelle en foutloze data-over ...  Meer tonen
  • Fabrikantonderdeel 81570
  • Dell onderdeel A7130776

i

C2G
D-Link Systems
Dell
Dell

Oorspronkelijke prijs € 16,96 1

Totale besparingen Totale besparingen € 0,00 1

Standaardlevering
Prijs van Dell € 16,96 1
Prijs van Dell € 32,69
Prijs van Dell € 2.558,23
Prijs van Dell € 39,31
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_link)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_primary_label)

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_pp_installment_secondary_label)

Financiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
Voorkeursaccount bij Dell aanvragen

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Klaar voor verzending 20-7-2020
Klaar voor verzending 20-7-2020
Klaar voor verzending 14-7-2020
Klaar voor verzending 14-7-2020
Klaar voor verzending 14-7-2020
Bestelcode a7130776

Add-on-artikelen

Binnenkort verkrijgbaar

Klaar voor verzending 20-7-2020

Niet meer beschikbaar

Alleen in de winkel te koop

Retailer zoeken

Alleen in de winkel te koop

Beperkte voorraad!

Tijdelijk niet op voorraad

Houd mij op de hoogte

Klaar voor verzending 20-7-2020

Vooruitbestelling

Vandaag vooruitbestellen

Beschikbaar

Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie

Add-on-artikelen

Binnenkort verkrijgbaar

Klaar voor verzending 20-7-2020

Niet meer beschikbaar

Alleen in de winkel te koop

Retailer zoeken

Alleen in de winkel te koop

Beperkte voorraad!

Tijdelijk niet op voorraad

Houd mij op de hoogte

Klaar voor verzending 20-7-2020

Vooruitbestelling

Vandaag vooruitbestellen

Beschikbaar

Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (ST-ST) - Oranje - 2m

Ergotron Zip12 Charging Wall Cabinet - kabineteenheid

C2G 2m USB 3.1 Gen 1 USB Type C to USB Micro B Cable - USB C Cable Black - USB-kabel type C - 2 m

Ergotron Zip12 Charging Desktop Cabinet - kabineteenheid

€ 27,41

€ 1.133,71

€ 30,25

€ 959,34

C2G
Ergotron
C2G
Ergotron
Prijs van Dell € 27,41
Prijs van Dell € 1.133,71
Prijs van Dell € 30,25
Prijs van Dell € 959,34
Klaar voor verzending 22-7-2020
Klaar voor verzending 27-7-2020
Klaar voor verzending 20-7-2020
Klaar voor verzending 27-7-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

C2G 3m USB 2.0 USB Type C to USB Mini B Cable M/M - USB C Cable Black - USB-kabel type C - 3 m

Dell Compact Cart - Docking kit voor Latitude 3189 en Chromebook 3189

Dell Compact USB-C Pre-Wired Charging Cart - 36 apparaten - CT36UC20

Dell Network Ready Charging Cart – 30 apparaten | CT30N181

€ 33,26

€ 555,13  € 373,21

€ 1.975,93  € 1.653,86

€ 3.476,85

C2G
Dell
Dell
Dell
Prijs van Dell € 33,26
Prijs van Dell € 373,21
Prijs van Dell € 1.653,86
Prijs van Dell € 3.476,85
Klaar voor verzending 22-7-2020
Klaar voor verzending 6-10-2020
Klaar voor verzending 14-7-2020
Klaar voor verzending 14-7-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

Dell Compact Cart - dockingkit voor Latitude 3180 en Chromebook 3180

Dell dockingkit voor Latitude 3300 laptops

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - verbindingskabel - 2 m - geel

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 20m

€ 555,13  € 373,21

€ 762,29  € 639,26

€ 31,68

€ 30,24

Dell
Dell
Legrand
C2G
Prijs van Dell € 373,21
Prijs van Dell € 639,26
Prijs van Dell € 31,68
Prijs van Dell € 30,24
Wordt verzonden in 1-2 weken
Klaar voor verzending 14-7-2020
Klaar voor verzending 20-7-2020
Klaar voor verzending 11-8-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

Dell adapter: mini DisplayPort naar DVI Single-Link

Dell adapter: mini DisplayPort naar VGA

C2G HDMI Micro to HDMI Adapter Converter Dongle - HDMI-adapter - 20.3 cm

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Blauw - 20m

€ 22,91

€ 24,19

€ 26,14

€ 30,24

Dell
Dell
C2G
C2G
Prijs van Dell € 22,91
Prijs van Dell € 24,19
Prijs van Dell € 26,14
Prijs van Dell € 30,24
Klaar voor verzending 14-7-2020
Klaar voor verzending 13-7-2020
Klaar voor verzending 10-8-2020
Klaar voor verzending 20-7-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Geel - 2m

C2G - Cat6a Ethernet (RJ-45) STP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 5m

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - verbindingskabel - 5 m - geel

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 10m

€ 14,59

€ 20,90

€ 38,80

€ 23,63

C2G
Legrand
Legrand
C2G
Prijs van Dell € 14,59
Prijs van Dell € 20,90
Prijs van Dell € 38,80
Prijs van Dell € 23,63
Klaar voor verzending 20-7-2020
Klaar voor verzending 20-7-2020
Klaar voor verzending 11-8-2020
Klaar voor verzending 20-7-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0