Ga naar hoofdinhoud

Dell Cisco SFP+ optische transceiver 10GBase-SR

De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
€ 272,24
€ 224,99 Exclusief BTW Gratis verzending
Klik om te Chatten
Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.
Fabrikantonderdeel K586N | Dell onderdeel 407-BBBG | Bestelcode 407-bbbg | Dell
Vergelijken

De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GBase-SR SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit. Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

Technische specificaties


Algemeen
Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Netwerk
Connectiviteitstechnologie
Met bekabeling
Bekabelingstype
10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps

Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR
Uitwisselbare slots
1 x SFP+

Drivers, Handleidingen en Support


test

Dell Support

Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


Producten vergelijken ()

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
Omhoog