Ga naar hoofdinhoud
      • Snel en eenvoudig bestellen
      • Bestellingen en de verzendstatus bekijken
      • Een lijst met producten maken en openen

      Dell EMC PowerEdge 25GbE SFP28 SR 85C Optic, klant te installeren

      De Dell™ EMC PowerEdge SFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een EMC PowerEdge SFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van ee ...  Meer tonen
      Oorspronkelijke prijs € 647,34
      Prijs van Dell € 440,19
      Bespaar € 207,15 (32%)
      Inclusief btw Levering Gratis
      Fabrikantonderdeel PY7V9 | Dell onderdeel 407-BCHI | Bestelcode 407-bchi | Dell
      Vergelijken

      De Dell™ EMC PowerEdge SFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een EMC PowerEdge SFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een -connector. De Dell EMC PowerEdge SFP28 transceiver biedt 25GbE connectiviteit tot 300/400 m boven OM3/4 bij 25G. De Dell EMC PowerEdge SFP28 transceiver biedt ook 25GbE connectiviteit tot 70 m boven OM2 bij 25G.

      Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

      Snelle specs


      Type apparaat
      Optische transceiver
      Optische golflengte
      Tot 850 nanometer

      Compatibiliteit


      Dit product is compatibel met de volgende systemen:

      • PowerEdge C6525
      • PowerEdge R450
      • PowerEdge R550
      • PowerEdge R650xs
      • PowerEdge R6515
      • PowerEdge R6525
      • PowerEdge R750xa
      • PowerEdge R750XS
      • PowerEdge R7515
      • PowerEdge R7525
      • PowerEdge T150
      • PowerEdge T550
      • PowerEdge XR11
      • PowerEdge XR12

      Drivers, Handleidingen en Support


      Drivers, Handleidingen en Support

      Dell Support

      Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


      Producten vergelijken ()

      Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

      Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
      Omhoog