Winkelwagen

Subtotaal:
NLD
NLD

    Dell EMC PowerEdge 25GbE SFP28 SR 85C Optic, klant te installeren

    De Dell™ EMC PowerEdge SFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een EMC PowerEdge SFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van ee ...  Meer tonen
    € 472,55
    € 659,43
    Opslaan € 186,88 (28%)
    Inclusief btw, gratis verzending
    Klaar voor verzending 28-10-2020
    Verzending en bezorging
    Toevoegen aan winkelwagen
    Fabrikantonderdeel PY7V9 | Dell onderdeel 407-BCHI | Bestelcode 407-bchi | Dell
    Vergelijken

    De Dell™ EMC PowerEdge SFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een EMC PowerEdge SFP28 (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een -connector. De Dell EMC PowerEdge SFP28 transceiver biedt 25GbE connectiviteit tot 300/400 m boven OM3/4 bij 25G. De Dell EMC PowerEdge SFP28 transceiver biedt ook 25GbE connectiviteit tot 70 m boven OM2 bij 25G.

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen:

    • PowerEdge R6515
    • PowerEdge C6525
    • PowerEdge R7515
    • PowerEdge R7525
    • PowerEdge R6525

    Beoordelingen en recensies


    Drivers, Handleidingen en Support

    Dell Support

    Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.

    Producten vergelijken ()

    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.