Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell iSCSI SFP+ optische adapter 10Gb, klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel CD16T
  • Dell onderdeel 540-BBKJ
De Dell™ iSCSI SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 365,42
Klaar voor verzending 23-10-2018
Bestelcode 540-bbkj
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.