Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Multimode LC-LC Glasvezelkabel 3 meter

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel M6970
  • Dell onderdeel 470-AAYQ
De Dell™ Multimode LC-LC glasvezelkabel wordt gebruikt voor de koppeling van uw glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle connectiviteit op lange afstand. Deze 3 meter kabel heeft een LC connector aan het ene uiteinde en een LC connector aan het ander ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 43,56
Klaar voor verzending 23-7-2018
Bestelcode 470-aayq
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200