Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Netwerk transceiver 40GbE QSFP+, SM4, LC duplek, OM3/OM4 MMF, klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel N7R26
  • Dell onderdeel 407-BBYF
De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De Del ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 3.021,36
Klaar voor verzending 27-9-2018
Bestelcode 407-bbyf
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200