Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk, transceiver, SFP+ 10 GbE SR, 85c, MMF Duplex, LC

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 49TNY
  • Dell onderdeel 407-BBZM
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP+ (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een SFP+-connector. De Dell Netw ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 157,29
Klaar voor verzending 21-11-2018
Bestelcode 407-bbzm
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.