Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking MPO Type B Crossover kabel, multi-modus Glasvezel OM4, 100 meter - klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 09XHW
  • Dell onderdeel 470-ABMB
De Dell Networking MPO Type B Crossover kabel wordt gebruikt voor de koppeling van uw glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle connectiviteit op lange afstand. Deze 100 meter kabel heeft een MTP connector aan het ene uiteinde en een MTP connector aan het a ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 2.697,80
Klaar voor verzending 3-9-2018
Bestelcode 470-abmb
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4200