Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking MPO Type B Crossover kabel, multi-modus Glasvezel OM4, 10 meter - klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel V04YD
  • Dell onderdeel 470-ABPV
De Dell Networking MPO Type B Crossover kabel wordt gebruikt voor de koppeling van uw glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle connectiviteit op lange afstand. Deze 10 meter kabel heeft een MTP connector aan het ene uiteinde en een MTP connector aan het an ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 202,80
Klaar voor verzending 21-11-2018
Bestelcode 470-abpv
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.