Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk MPO to 4xLC Fiber Breakout kabel Multi Mode Fiber OM4 3 Meter

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel HH5CP
  • Dell onderdeel 470-ABPE
Deze Dell™ MPO to 4xLC Networking kabel connectiviteit voor maximaal 3 meter. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell™ platforms.
Prijs van Dell € 531,90
Klaar voor verzending 19-11-2018
Bestelcode 470-abpe
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.