Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Alienware AW5520QF monitor: Ontvang 25% korting - Exclusief op Dell.com Het is tijd om aan te pakken

Dell Networking, transceiver, 100GbE QSFP28 SR4, No FEC Capable, MPO, MMF

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 2X15K
  • Dell onderdeel 407-BBWV
De Dell™ QSFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP28 (Quad Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een MPO-12-connector. De Dell ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 4.754,08
Wordt verzonden in 1-2 weken
Bestelcode 407-bbwv
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0