Winkelwagen

Subtotaal:
NLD
NLD

    Dell Networking, transceiver, 40GbE QSFP+ LR4, 10km Reach on SMF

    De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De Del ...  Meer tonen
    € 7.117,64
    € 12.283,90
    Opslaan € 5.166,26 (42%)
    Inclusief btw, gratis verzending
    Klaar voor verzending 27-10-2020
    Verzending en bezorging
    Toevoegen aan winkelwagen
    Fabrikantonderdeel WRJMF | Dell onderdeel 407-BBGN | Bestelcode 407-bbgn | Dell
    Vergelijken

    De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De Dell Networking 40GbE-LR4 QSFP+ transceiver biedt 40 GbE connectiviteit tot 10 km .

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Snelle specs


    Type apparaat
    QSFP+ zendontvanger module
    Model
    Insteekmodule
    Bekabelingstype
    40GBase-LR4
    Gegevensoverdrachtsnelheid
    40 Gbps
    Protocol voor gegevenskoppeling
    40 Gigabit LAN
    Max. overdrachtsafstand
    10 km
    Ontworpen voor
    Force10 MXL blade, S4810 High-Performance, S4820T, S60, Z9000, Z9500; Networking C7004, C7008, C9010, N4032, N4064, S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON; Networking S4048-ON

    Algemeen


    Type apparaat
    QSFP+ zendontvanger module
    Model
    Insteekmodule

    Netwerk


    Connectiviteit
    Met bekabeling
    Bekabelingstype
    40GBase-LR4
    Protocol voor gegevenskoppeling
    40 Gigabit LAN
    Gegevensoverdrachtsnelheid
    40 Gbps
    Max. overdrachtsafstand
    10 km

    Uitbreiding / Aansluiting


    Interfaces
    1 x Ethernet 40GBase-LR4

    Informatie over Compatibiliteit


    Ontworpen voor
    • Dell Force10 MXL blade, S4810 High-Performance, S4820T, S60, Z9000, Z9500
    • Dell Networking C7004, C7008, C9010, N4032, N4064, S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON
    • Dell EMC Networking S4048-ON

    Dit product is compatibel met de volgende systemen:

    • OptiPlex GX260 DT
    • Dell Networking S6000
    • Dell Networking Z9500
    • Dell Networking N4032
    • Dell Networking N4032F
    • Dell Networking N4064
    • Dell Networking N4064F
    • Dell Networking N4000 Series
    • Dell Networking S6100
    • Dell Networking Z9100
    • Dell Networking S4048
    • Dell Networking S4048T-ON
    • Dell Networking S5232F-ON
    • Dell Networking S5296F-ON
    • Dell Networking S5248F-ON
    • Dell Networking S5212F-ON
    • Dell Networking S5224F-ON
    • Dell EMC Networking N2200-ON

    Beoordelingen en recensies


    Drivers, Handleidingen en Support

    Dell Support

    Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.

    Producten vergelijken ()

    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.