Winkelwagen

Subtotaal:
NLD
NLD

    Dell Networking, transceiver, SFP+ 10 GbE SR, 85c, MMF duplek, LC

    De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP+ (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een SFP+-connector. De Dell Netw ...  Meer tonen
    Oorspronkelijke prijs € 157,28
    Prijs van Dell € 110,82
    Bespaar € 46,46 (30%)
    Inclusief btw, gratis verzending
    Klaar voor verzending 15-6-2021 Verzending en bezorging
    Toevoegen aan winkelwagen
    Fabrikantonderdeel 49TNY | Dell onderdeel 407-BBZM | Bestelcode 407-bbzm | Dell
    Vergelijken

    De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP+ (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een SFP+-connector. De Dell Networking 10GbE SR SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit.

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Snelle specs


    Type apparaat
    SFP+ transceivermodule - LC multi-modus
    Model
    Insteekmodule
    Bekabelingstype
    10GBase-SR
    Gegevensoverdrachtsnelheid
    10 Gbps
    DWDM-kanaal
    85
    Protocol voor gegevenskoppeling
    10 GigE
    Ontworpen voor
    PowerEdge T430; PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640

    Algemeen


    Type apparaat
    SFP+ transceivermodule
    Model
    Insteekmodule

    Netwerk


    Connectiviteit
    Met bekabeling
    Bekabelingstype
    10GBase-SR
    Protocol voor gegevenskoppeling
    10 GigE
    Gegevensoverdrachtsnelheid
    10 Gbps
    DWDM-kanaal
    85
    Connectiviteitstechnologie
    Met bekabeling

    Uitbreiding / Aansluiting


    Interfaces
    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2

    Informatie over Compatibiliteit


    Ontworpen voor
    • Dell PowerEdge T430
    • Dell EMC PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640

    Compatibiliteit


    Dit product is compatibel met de volgende systemen:

    • Dell Networking N3024EF-ON
    • Dell Networking N3024ET-ON
    • Dell Networking N3048ET-ON
    • Dell Networking S4248U-ON
    • Dell Networking S6000
    • Dell Networking S6100
    • Dell Networking Z9100
    • Dell Networking Z9500
    • PowerEdge C4130
    • PowerEdge C4140
    • PowerEdge C6320
    • PowerEdge C6320P
    • PowerEdge C6420
    • PowerEdge FC430
    • PowerEdge FC630
    • PowerEdge FC640
    • PowerEdge FC830
    • PowerEdge M630
    • PowerEdge M630P
    • PowerEdge M640
    • PowerEdge M640 VRTX
    • PowerEdge R230
    • PowerEdge R230XL
    • PowerEdge R240
    • PowerEdge R320
    • PowerEdge R330
    • PowerEdge R330XL
    • PowerEdge R340
    • PowerEdge R420
    • PowerEdge R430
    • PowerEdge R440
    • PowerEdge R520
    • PowerEdge R530
    • PowerEdge R540
    • PowerEdge R620
    • PowerEdge R630
    • PowerEdge R630XL
    • PowerEdge R640
    • PowerEdge R6415
    • PowerEdge R715
    • PowerEdge R720
    • Poweredge R720xd
    • PowerEdge R730
    • PowerEdge R730XD
    • PowerEdge R730xd XL
    • PowerEdge R730XL
    • PowerEdge R740
    • PowerEdge R740XD
    • PowerEdge R740xd2
    • PowerEdge R7415
    • PowerEdge R7425
    • PowerEdge R810
    • PowerEdge R815
    • PowerEdge R820
    • PowerEdge R840
    • PowerEdge R930
    • PowerEdge R940
    • PowerEdge R940xa
    • PowerEdge T130
    • PowerEdge T140
    • PowerEdge T330
    • PowerEdge T340
    • PowerEdge T420
    • PowerEdge T430
    • PowerEdge T440
    • PowerEdge T620
    • PowerEdge T630
    • PowerEdge T640
    • PowerEdge VRTX
    • PowerEdge XR2
    • PowerVault NX440

    Beoordelingen en recensies


    Drivers, Handleidingen en Support


    Drivers, Handleidingen en Support

    Dell Support

    Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


    Producten vergelijken ()

    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

    Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.
    Omhoog